Nav labāku zāļu pret dzīves tukšumu un grūtsirdību kā darbs. Tas piešķir nozīmi cilvēka esībai, rūda miesu un garu, neļauj ierūsēt spējām. (V.Lācis)

15. janvārī plkst. 15.00-16.00 Biznesa augstskola Turība rīkos tiešsaistes diskusiju – viedokļu ringu “Laimīgs darbinieks: uzņēmuma veiksmes atslēga?”


Biznesa augstskola Turība un Starptautiskā kosmetoloģijas koledža, apvienojot savas zināšanas, pieredzi un resursus, koledžas reorganizācijas rezultātā 2024. gadā janvārī plāno izveidot Turībā jaunu Veselības aprūpes studiju virzienu.

Viedokļu ringa dalībnieki:
• Agnese Alksne Bensone, “CSR Latvia” līdzdibinātāja, SIA “Sustainability partners” vadītāja,
• Līga Meņģelsone, Latvijas Sarkanā Krusta prezidente, bijusī veselības ministre un Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore;
• Dita Bērziņa, sertificēta masiere, Latvijas masieru asociācijas un Latvijas Fizikālās medicīnas asociācijas biedre,
• Marika Ģederte, Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas valdes priekšsēdētāja, jaunveidojamā Biznesa augstskolas Turība Veselības aprūpes virziena vadītāja.

Diskusiju varēs vērot Biznesa augstskolas Turība Facebook lapā, diskusiju vadīs Haralds Burkovskis.

Vai Tu vēlies citiem parādīt un pierādīt, ka Tu spēj radīt idejas, kas radošas un ilgtspējīgas 24 stundu laikā?! Tad tieši Tev ir jāpiedalās Turības diennakts hakatonā no 25. - 26. janvārim.  Biznesa augstskola Turība biznesa inkubators un Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūtu organizē ilgtspējīgas biznesa ideju hakatonu “To Be”, kurā jaunieši iegūs ne tikai vērtīgas zināšanas par uzņēmējdarbību, bet arī radīs paši savas unikālās biznesa idejas vai risinājumus problēmsituācijām. 

Hakatonam jaunieši 16 -25 gadu vecumā var pieteikt savu komandu trīs cilvēku sastāvā līdz 2024. gada 12. janvārim, kuriem 24 stundu laikā vajadzēs radīt ilgtspējīgu biznesa ideju vai arī risinājumus uzņēmumu dotajām ar ilgtspēju saistītām problēmsituācijām. Ar hakatona nolikumu iepazīties šeitHakatona kopējais balvu fonds ir 4400 eiro , ko finansē Turības ilggadējie sadarbības partneri - loģistikas uzņēmums SIA “Miandum” un poligrāfijas grupas „Mūkusala”, savukārt jaunais sadarbības partneris - AS “Latvijas valsts meži” - pasniegs kādai no komandām savu Simpātiju balvu. Balvu fonds tiks novirzīts divos virzienos, piešķirot 1.- 3. vietu ieguvējiem naudas balvas (pirms nodokļu nomaksas): 1. vietai – 1000 eiro, 2. vietai - 700 eiro un 3. vietai – 500 eiro.

Ja Tevi interesē kā mainījies uzņēmēju noskaņojums un uzņēmējdarbības vides vērtējums Latvijā, tad Tev ir jāapmeklē klātienē vai jāpieslēdzas attālināti Turības konferencei, kas notiks š.g. 14.februārī. 

Klātienē:  dalība konferencē ir bez maksas. Dalībai konferencē aicinām reģistrēties līdz š.g. 5. februārim, aizpildot elektroniski pieteikumu

Attālināti:  Turības Facebook lapā

Programma:


Viens no maniem ne tik viegli sasniedzamajiem mērķiem ir piepildījies. Ceļš bija ar kāpumiem un kritumiem, bet tieši šie kāpumi un kritumi lika man saprast cik esmu spēcīga un mērķtiecīga! 

Turības rektora pienākumus sāk pildīt profesore Zane Driņķe