Nav labāku zāļu pret dzīves tukšumu un grūtsirdību kā darbs. Tas piešķir nozīmi cilvēka esībai, rūda miesu un garu, neļauj ierūsēt spējām. (V.Lācis)

Eksperts tuvplānā BA Turība.

Jau nākamajā nedēļā, 7.martā, būs skatāma Turības Biznesa inkubators podkāsta "Eksperts tuvplānā" šīs sezonas trešā sērija sadarbībā ar mūsu draugiem Ai Production Latvia
Jaunākajā podkāsta “Eksperts tuvplānā”epizodē mēs tiksimies ar Eviju Kļavi, kas ir Sertificētu mediatoru padomes priekšsēdētāja un Biznesa augstskola Turība docente, lai noskaidrotu, vai un kā konfliktus var risināt radoši, kas ir mediācija un kāda ir tās loma konfliktu risināšanā. Tiekamies!
‼️ Klausies visas mūsu podkāsta sērijas vienuviet arī Spotify https://spoti.fi/3w5rYRqEkonomika un bizness, nākotnes prognozes!

Intervija Latvijas  Radio kopā ar Ivaru Godmani par nākotnes porgnozēm ekonomikā un biznesā būs pieejama Latvijas Radio mājaslapā.

Links: Latvijas Radio


Privātās augstskolas ievelk uzņēmējdarbībā..
.

Atsaucoties uz Izglītības un zinātnes ministrija Augstskolu absolventu monitoringa datiem trešajā gadā pēc augstskolas diploma saņemšanas labāko privāto augstskolu absolventu (tostarp Turības absolventu) vidējā mēnešalga bija lielāka par jebkuras valsts augstskolas absolventu vidējo mēnešalgu.
📌📌Jāuzsver, ka 99 % Biznesa augstskolas Turība absolventu ir nodarbināti un 80 % no studējošajiem darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā.
📌📌Savukārt pēc SKDS veiktās uzņēmēju aptaujas Biznesa augstskola Turība 2022. gadā ir saglabājusi 3.vietu Latvijā atzītāko biznesa izglītības augstskolu vidū un ir vienīgā privātā augstskola starp divām lielākajām valsts augstskolām pirmajā trijniekā.
Monitoringa laikā tika apzināti visi augstāko izglītības iestāžu (gan valsts, gan privāto augstskolu un koledžu) absolventi no 2017. līdz 2019. gadam un tas, kā nākamajos gados (līdz pat 2020. gadam ieskaitot) izvērtās absolventu darba gaitas, atalgojums, ekonomiskā darbība, migrācija utt. Laikā, kad tikai aizsākts monitorings, 68% no visiem augstāko izglītības iestāžu absolventiem pabeidza valsts augstskolas, bet 17% pabeidza privātās augstskolas. Pārējie bija valsts un privāto koledžu beidzēji.
🔗Vairāk informācijas par pētījumā iegūtajiem datiem: https://bit.ly/3ID7hm3

#nedēļaspasniedzējs

Nedēļas pasniedzējs BA Turība!