Ja vēlies uzzināt ko vairāk un padziļinātāk par ekonomiku un uzņēmējdarbību, tad noteikti ir jāiepazīstas ar šīm grāmatām, kas palīdzēs vēl vairāk izprast uzņēmējdarbību.

Vēlies būt ietekmējošs vadītājas kam piemīt izcilas vadības spējas?! Tad Tev noteikti ir jāiepazīstas ar manis uzrakstīto grāmatu, kas ir par "Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu konkurētspējas paaugstināšanas iespējas kvalitātes vadības sistēmas piemērošanas rezultātā"

Grāmatas monogrāfiju iespējams izlasīt norādītajā adresē: Monogrāfija

Pašu grāmatu ir iespējams iegādāties vai paņemt līdzi uz mājām BA Turība bibliotēkā!


Grāmata "Create Trust In Your Active Sales" ļoti laba lasāmviela, mācību literatūra, noteikti raisa pārdomas, iesaku! 


Pēdējā laika analītiskākā un saprātīgākā grāmata, kuru esmu lasījusi ir Juris Rubenis "Viņš un Viņa. Mīlestība. Attiecības. Sekss". Laikam arī tāpēc par šo literatūru ir tik daudz komentāru, iebildumi, uzslavas. Tiem, kam svarīga pašanalīze un attiecības ar citiem, noteikti jāizlasa!

Grāmatas "Kapitāls 21. gadsimtā" pamatā ir bagātības un ienākumu nevienlīdzības analīze Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs kopš 18. gadsimta. Tomass Piketī grāmatā mēģina atbildēt uz būtiskiem ekonomikas jautājumiem - vai privātā kapitāla uzkrāšanas dinamika rada bagātības un varas koncentrāciju dažu cilvēku rokās; vai izaugsmes, konkurences un tehniskā progresa spēki izraisa nevienlīdzības mazināšanos un harmonisku stabilizāciju nākamajos attīstības posmos un kas patiesībā zināms par izmaiņām ienākumu un īpašuma sadalē kopš 18. gadsimta.

“Jāņa Streiča maģiskais reālisms” ir Āboliņas pirmā grāmata. Grāmatā apkopoti Streiča darbi no filmas “Kapteiņa Enriko pulkstenis” līdz filmai “Rūdolfa mantojums”. Katras filmas nodaļu veido vairāki atšķirīgi teksti. Pirmkārt, Āboliņas profesionālais redzējums par katru no filmām, papildināts ar stāsta dramaturģiskās uzbūves shēmu – filmas kardiogrammu. Otrkārt, kinokritiķes sarunas ar Streiču par katras filmas tapšanas procesu un laikmeta fonu, atraktīvām detaļām un filmas turpmāko dzīvi. Tāpat grāmatā ietverta faktoloģiskā informācija – filmu anotācijas, uzņemšanas grupu darbinieki, skaidrojošas piezīmes par cilvēkiem, faktiem un parādībām, Streiča biogrāfija un arī ilustratīvais materiāls, kas ietver daudz pirmpublicējumu, tostarp filmu kadru, plakātu, darba momentu un Streiča zīmējumu.


Māris Bērziņš "Svina garša". Nepilni trīs gadi (1939—1941) Torņakalna mālderzeļļa Matīsa Birkena dzīvi apmet kājām gaisā. Puisi, kurš lielā mērā mīt grāmatu pasaulē, priecīgs remontē dzīvokļus, meklē īsto meiču, kuru mīlēt uz mūžu, apkārtējo notikumu centrifūga ierauj pašā virpuļa serdē, liekot uz sevi paskatīties pilnīgi citām acīm: "Man liekas jocīgi, ka pēkšņi tādas morāli nenoturīgas būtnes kā es un Rūdis esam kļuvuši tik pašaizliedzīgi, ka vai cildens mitrums acīs metas. Par Koļu es daudz nebrīnos, bet mēs ar Rūdi? Neticami! Bet varbūt nemaz tik nesavtīgi neesam? Es rakstura vājuma dēļ nespēju atteikt draugam. Rūdim azartiski gājieni tīk jau kopš bērna kājas. Pats reiz izteicās: kad dari to, kas ir aizliegts, tevi pārņem eiforija un patīkami kņudinoša trauksme, it kā veiktu pārgalvīgu triku. Ja izdosies — gods un slava, ja ne — ar seju dubļos vai beigts un pagalam."
 

 .