Dzīve augstskolā - Turības Biznesa inkubators

Kopš 2006. gada augstskolā darbojas Turības Biznesa inkubators, kurā ir viss nepieciešamais, lai nonāktu no idejas līdz pat veiksmīgai biznesa attīstībai. 

Ieskaties, iepazīsties un varbūt tieši Tava sapņu ideja piepildīsies ar mūsu mentoru palīdzību un atbalstu... Te ir VIETA.

Valsts pārbaudījuma datumi 2022. gada pavasarī.

Kvalifikācijas darbu, diplomdarbu un maģistra darba gala varianta iesniegšanas termiņš 9.maijs;

Aizstāvēšana: 24.05.2022., 25.05.2022., 26.05.2022. plkst.09:00 un 14:00

STARPTAUTISKĀ ZINĀTNISKĀ KONFERENCE “KOMUNIKĀCIJA UN STARPNOZARU KOMPETENČU ATTĪSTĪBA DIGITĀLAJĀ LAIKMETĀ” 

Pēdējos divos gados pasaule pakārtojusies jauniem noteikumiem un dienaskārtībai, kur stratēģiska nozīme bijusi komunikācijai visās tās izpausmes formās. Konferencē būs lieliska iespēja iepazīties ar jaunākajiem pētījumiem šajā jomā un prognozēt nākotnes attīstības tendences, jo skaidrs ir viens – šis transformāciju process nebeigsies.

Konference norisināsies divu dienu garumā 2022. gada 20. un 21. aprīlī klātienē Biznesa augstskolā Turība un tiešsaistē Cisco Webex platformā.

Ar konferences programmu, pieteikšanās nosacījumiem un reģistrācijas kārtību, kā arī referātu, rakstu un publikāciju pieteikšanas termiņiem un prasībām iespējams iepazīties ŠEIT.

Plašākai informācijai aicinām sazināties ar pasākuma organizatoriem, rakstot uz e-pastu conference@turiba.lv.


16. oktobrī BA Turība Klusajā lasītavā notika ne tikai manas grāmatas (monogrāfijas) „Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu konkurētspējas paaugstināšanas iespējas kvalitātes vadības sistēmas piemērošanas rezultātā” prezentācija, bet arī saņēmu Doktora diplomu Ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātnes nozarē.

Mazs ieskats tajā...