Visiem interesentiem, kas vēlas sevi pilnveidot un attīstīt.

Aicinām piedalīties seminārā “Deleģēšana kā viena no panākumu atslēgām”, kas notiks 3. oktobrī plkst. 15.00 "Birojnīcā" (Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga Bazārs)).

Seminārs, kura laikā būs iespējams apgūt 7 veidus, kā deleģēt darbus un gūt panākumus, kā izvēlēties, kurus darbus var deleģēt, kā izvēlēties, kuram vari deleģēt darbus u.c., būs noderīgs ne tikai personāla daļas, bet arī citu nodaļu vadītājiem vai filiāļu vadītājiem.

Semināru vadīs Biznesa vadības, līderības pasniedzēja un trenere Kintija Barloti.

Seminārs būs lietderīgs ikvienam, kurš kādreiz ir jautājis, kur pazūd laiks? Katrs no mums noteikti gribētu papildus četras stundas nedēļā, ko pavadīt sev tīkamā veidā? Biznesa cilvēki nereti sev uzdod jautājumus, kāpēc kolēģim izdodas perfekti saplānot savu darba dienu, kāpēc tērēt naudu, maksājot apmācības darbiniekiem, pērkot gudras grāmatas, ja rezultāti izpaliek, kāpēc kolēģi un ģimene šķiet “saskābuši”, lai gan sekoju savam laika plānojumam, kāpēc sīkie darbi turpina zagt laiku, neraugoties uz to, ka cenšos ievērot plānoto?

Dalības maksa pirmajiem 10 dalībniekiem par early bird cenu - 15 EUR.

PIETEIKŠANĀS semināram, rakstot elektroniski panakumu_atslega@inbox.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.

Papildus informācija par pasākumu: ŠEIT


Tuvojošais Valsts pārbaudījums un svarīgie datumi...

VALSTS PĀRBAUDĪJUMA NORISES KĀRTĪBĀ:

NOTEIKT 2017.gada 12.septembri  par Valsts pārbaudījuma darba Tēmas pieteikuma iesniegšanas gala termiņu.

NOTEIKT 2017. gada 30. oktobri par Valsts pārbaudījuma attālinātās aizstāvēšanas iesnieguma iesniegšanas gala termiņu.

NOTEIKT 2017.gada 2.novembri par Valsts pārbaudījuma darbu –Kvalifikācijas darbu, Diplomdarbu un Maģistra darbu, iesniegšanas gala termiņu.

NOTEIKT Valsts pārbaudījuma – Kvalifikācijas darbu, Diplomdarbu un Maģistra darbu aizstāvēšanu 2017.gada 28.novembrī un 2017.gada 29. novembrī  no plkst. 10:00 un 14.00

Lai vieglāk un ātrāk varētu uzrakstīt savu noslēguma darbu ir nepieciešams iepazīties ar darbu izstrādāšanas nolikumu, kas ir pieejams redzamajā adresē Nolikums par patstāvīgo pētniecisko darbu izstrādāšanu un noformēšanu
 

 .